top of page

Про нас. Познайомимось?

Наша група була створена у 2006 році і успішно працює сьогодні. Основне наше завдання — забезпечити психологічний комфорт дитини, створити домашній затишок, навчити спілкуватись
із однолітками,  розвивати творчі здібності та підготувати
до «дорослого» життя першокласника. Завдяки невеликій кількості дітей, що відвідують наш міні-садочок  (до 15 чоловік), вихователі мають можливість приділити увагу кожній дитині, а це значно скорочує період адаптації.

 

Найменшим нашим вихованцям лише  2 роки, найстаршим 5,
всі вони кожного дня вчаться допомагати один одному. Щоденні заняття дуже подобаються малечі. А скільки цікавого можна побачити на прогулянці!

 

Ми працюємо з 8.00 до 19.00, п’ять днів на тиждень. Режим роботи нашої групи нагадує режим роботи дитячого садочка. Є лише одна відмінність — денний сон не є обов’язковим для дітей,
що не сплять вдень удома . В цей час вони грають у спокійні  ігри, слухають казки. Адже, мабуть, не обов’язково лежати і вивчати стелю дві години? :)

Протягом дня діти забезпечені триразовим харчуванням

 

 Щоденні прогулянки на свіжому повітрі, «здорова» атмосфера всередині групи допомагає нам забезпечити практично стовідсоткову присутність дітей протягом року.

 

Якщо Вас зацікавила дана інформація і у Вас виникли запитання — телефонуйте. Ми завжди раді відповісти.

 

До зустрічі!

  • Facebook Social Icon

Нам 15

П'ятнадцять років тому з'явилась ідея створити такий осередок, де буде максимально комфортно діткам від двох рочків і аж до того часу, коли вже потрібно йти до школи. І ось, через багато років плідної і, подекуди, не простої роботи  ми можемо сказати - нам вдалося втілити цю ідею у життя! Наше «Сонечко» стало саме тим місцем куди діти щоранку поспішають із умішками, бо точно знають - там їх чекають привітні вихователі, смачно і з любов'ю приготовані страви, багато цікавих ігор та корисних занятть. А ще, можна із друзями погратись на вулиці, поганяти м'яча, погойдатись на гойдалці... І найголовніше, у "Сонечку" з увагою ставляться до усіх побажань наших діток.

Отож, вітаємо нас із таким  «підлітковим» віком, а також бажаємо залишатись такими ж відкритими для наших клієнтів, дякуємо за те, що довіряєте нам найдорожче, що вірите в нашу справу  і підтримуєте!  

— Чи говорите ви англійською?

— Звісно!

 

Ми із задоволенням повідомляємо
Вам що з 1 грудня в нашому садочку
стартував курс вивчення англійської мови для малюків.

 

«ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ ГРАЮЧИСЬ» Тож наші сонечка скоро стануть поліглотами :) Для наших діток курс безкоштовний! Ми любимо наших
сонечок. :) 

 

Новини від Сонечка

bottom of page